Tvoros

 
 

Pagal Jūsų norus projektuojame ir gaminame tvoras, vartus (gali būti su automatika) bei vartelius. COR-TEN®  plieno tvora puikiai įsilieja į aplinką, tinka tiek privatiems, tiek administracinio tipo namams. COR-TEN® plienas pasižymi savo unikalia išvaizda bei ilgaamžiškumu, todėl tarnaus ne vieną dešimtį metų. Galime pasiūlyti tvoras ir iš konstrukcinio plieno – jas cinkuojame bei dažome norima spalva milteliniu būdu

Fasadai

 

Projektuojame ir gaminame fasado apdailą (fasado paneles) iš atmosferos sąlygoms atsparaus COR-TEN® plieno. Dėl unikalios išvaizdos ir natūraliai oksiduojančios apdailos jis – ypač geidžiamas daugelyje architektūros objektų. Šiam plienui nereikalingas joks paviršiaus padengimas bei ypatinga priežiūra. COR-TEN®  plienas taip pat atsparus koroziniam lietaus, sniego, ledo, rūko ir kitų meteorologinių sąlygų poveikiui.

Kepsninės ir laužavietės

 

Projektuojame ir gaminame kepsnines, laužavietes bei ugniavietes. Jos gaminamos iš 3-5 mm COR-TEN® plieno, todėl tarnaus ne vieną dešimtį metų. Dėl antikorozinių savybių galėsite kepsninę palikti visus metus lauke ir nebijoti, jog tai pakenks.  Kiekvienai kepsninei, šašlykinei ar aukurui galime pasiūlyti nerūdijančio plieno kepimo plokštę. Siūlome išpjaustyti norimą atvaizdą ar užrašą lazeriu – tai gali būti puiki dovana!

 

 

Vazonai ir vejos borteliai

 

Gaminame vazonus augalams iš 1,5- 3mm COR-TEN® plieno. Įvairių matmenų vazonai – kvadratiniai, platėjantys, stačiakampiai, apvalūs, su rusvo atspalvio patina puikiai įsilies į žaliąją aplinką! Kiekvieno vazono dugne yra drenažo angos vandens pertekliui išbėgti, kanteliai kurie prideda stiprumo ir grožio,  o dugnas pakeltas nuo žemės. Taip pat galime pasiūlyti ir COR-TEN® vejos bortelius, dekoratyvinius baseinus bei kitus eksterjero gaminius.

 

 

Vejos bortelių maksimalus ilgis – 3 metrai, juos gaminame su smeigėmis į žemę, sujungimai gali būti tvirtinami varžtais arba suvirinti. Vejos bortelius ir vazonus gaminame pagal individualų užsakymą.

 

Paveikslai ir namų numeracijos

 
 

Projektuojame ir gaminame įvairius norimo dizaino bei dydžio paveikslus ir namo numerius. Juos gaminame iš sertifikuoto konstrukcinio, COR-TEN®  ar nerūdijančio plieno. Dažome norima spalva.

Konstrukcijos

 

Gaminame konstrukcijas maisto laikymui, sandėliavimui, transportavimui iš nerūdijančio ir konstrukcinio plieno. Įvairios paskirties konteineriai, vonios, lentynos, rėmai, laiptai, turėklai. Konstrukcijas galime padengti cinku ir dažyti milteliniu būdu (iš RAL paletės).

REIKIA EKSPERTŲ PATARIMO?