Lauko vazonai iš corten plieno

Projektuojame ir gaminame įvairiausius corten vazonus iš didžiausią astparumą atmosferos sąlygoms turinčio corten plieno. Pagal Jūsų ar architekto matmenis pagaminsime bei pristatysime norimo dydžio ir formos kvadratinius, platėjančius, kubo formos, stačiakampius, apvalius vazonus kurie tarnaus jums daugiau nei 50 metų ir puikiai įsilies į žaliąją aplinką!

Corten plieno vazonai yra šiuolaikiški bei modernūs, natūraliai įsikomponuoja įvairioje aplinkoje - dera tiek prie medienos, tiek prie stiklo, betono ar kitų eksterjero medžiagų. Šie vazonai praktiškai nereikalauja jokios priežiūros. Lietus padės sukurti besikeičiantį grožį Jūsų sode, o paprasčiausias pasodintas augalas atrodys natūraliai ir dailiai įsikomponuos į Jūsų kuriamą eksterjerą.

Kiekvieno vazono dugne yra drenažo angos vandens pertekliui išbėgti, viršuje yra dvigubas kantelis kuris prideda estetinio grožio ir stiprumo. Galime gaminti vazonus ir be dugno, taip pat, pagal kliento norus galime pakelti dugną į norimą aukštį.

Jei Jus domina Corten plieno vazonai ir ieškote patikimos komandos, kuri įgyvendintų visas idėjas, kreipkitės ir mielai atsakysime į visus rūpimus klausimus bei padėsime pasirinkti jūsų poreikius geriausiai atitinkančius sprendimus! Pateikite norimo vazono ilgį, plotį ir aukštį o mes pateiksime norimo vazono kainos pasiūlymą!

REIKIA EKSPERTŲ PATARIMO?