Kepsninės, šašlykinės ir laužavietės iš corten plieno

Projektuojame bei gaminame kepsnines ir ugniavietes. Jos gaminamos iš 3-5 mm COR-TEN® plieno, kepsninės tarnaus ne vieną dešimtį metų. Antikorozinės COR-TEN® plieno savybės suteiks galimybę kepsninę palikti lauke, nesibaiminant rūdžių bei dažų plėvelės nusilupimo efekto. Savo klientams siūlome tradicines šašlykines, ugniavietes, ofyr stiliaus kepsninę ir surenkamą kepsninę, taip pat gaminame kepsnines ir ugniavietes pagal individualius užsakymus.

Limeco “Orbital” kepsninė (1)

Tai išskirtinis ir kokybiškas gaminys, maisto kepimą verčiantis tikra pramoga!Šios kepsninės konstrukcija pagaminta iš atmosferos sąlygoms atsparaus CORTEN plieno, kuris tarnaus ne vieną dešimtį metų. Pagrindas pagamintas iš 3 mm CORTEN plieno, o kepimo žiedas iš 6 mm nerūdijančio plieno.  Šios kokybiškos ir ilgaamžės medžiagos užtikrina, kad po sočios vakarienės Jums nereikės kepsninės ardyti ir nešti po stogu. Tam nereikės ir plėvelės, kad  apsaugotumėte kepsninę nuo lietaus. Ant įkaitusio ovalaus paviršiaus vienu metu galėsite ruošti įvairiausią maistą – tiek mėsą, tiek daržoves ar kitus maisto produktus. Šia kepsnine bus patenkinti ne tik didžiausi grilio mėgėjai, bet ir tie, kuriems pritrūksta kantrybės, nes kepti su Orbital – paprasta, o kepsninės priežiūra užtrunka vos kelias minutes po kepimo.   Orbital kepsninė pritaikyta ne tik laikyti kepimo įrankius ar medieną, tačiau ir lengvai reguliuoti oro srautą ir kepimo temperatūrą. Kepsninėje esantis stalčius, padeda ne tik lengvai pašalinti pelenus, tačiau šiuo stalčiumi lengvai reguliuosite oro srautą.Orbital kepsninė ne tik  puikus pasirinkimas maisto gamybai, tačiau ir puiki vieta suburti šeimą ir draugus ramiam ir jaukiam pasisėdėjimui. Tyliai pokšinti mediena ir blanki liepsnos šviesa aplinkai suteikia jaukumo, o toks maisto ruošimo būdas – tikra egzotika tiek Jūsų kieme, tiek restorane.

Limeco “Traveller” surenkama šašlykinė-laužavietė (2)

Projektuojant šią šašlykinę buvo siekiama sukurti praktišką produktą. Ši, vos iš penkių dalių itin greitai ir paprastai surenkama šašlykinė-ugniavietė yra tai, kas griliaus ir iškylų mėgėjams palengvins gyvenimą viso sezono metu. Išardyta LIMECO kepsninė Jūsų automobilyje užims nedaug vietos. O atvykus į poilsiavietę ir be vargo surinkus konstrukciją, greitai mėgausitės ant ugnies ar žarijų keptais gardumynais…Suprantama, jog praktiškas produktas – ilgaamžis produktas. Šias šašlykines-ugniavietes gaminame iš 5mm CORTEN plieno plokščių. Tai reiškia, jog Jūsų LIMECO šašlykinė tarnaus ne vieną dešimtį metų, bei džiugins akį besikeičiančiais atspalviais! O jei norite turėti tikrai išskirtinę kepsninę – mūsų meistrai, pagal Jūsų pageidavimus, už papildomus 20 eurų išpjaustys atvaizdą ar užrašą ant Jūsų pasirinkto dydžio kepsninės. Tai būtų praktiška dovana draugui ar grilio mėgėjui! Komplekte yra:  5 dalių LIMECO kepsninė, laikikliai iešmams. Už papildomą kainą galime pagaminti šašlykinės nerūdijančio plieno kepimo plokštę. Šašlykinės svoris – 29 kg. Šią kepsninę galime pagaminti ir iš juodo plieno.

Limeco “Vazono” formos laužavietė (1)

Ši kvadrato formos laužavietė puikiai įsilies į žaliąją gamtą,  liepsnojanti laužavietė suburs šeimą ir draugus, bei suteiks jaukumo Jūsų kieme. Gali būti kubo arba stačiakampio formos, platus kantas suteiks stiprumo ir modernumo. Ši laužavietė pagaminta iš 3mm corten plieno. Tokią pačią laužavietę galime pagaminti ir iš juodo plieno.

Limeco “Classic” šašlykinė (2)

Svajojate apie šašlykinę, kuri tarnautų jums dešimtmečius? Ši klasikinė šašlykinė iš 4mm Corten plieno yra kaip tik jums! Šašlykinė, iš šio specialaus plieno, laikui bėgant pasidengia patinos sluoksniu (rūdžių pavidale), kuris apsaugo nuo korozijos, o laikui begant tampa tik stipresnė. Corten šašlykinė kasmet džiugins jūsų akį besikeičiančiais atspalviais.
Šašlykinė susideda iš trijų dalių – pagrindo, stovo bei maistinio nerūdijančio plieno 

Limeco “Firebowl” laužavietė-kepsninė (1)

Kojos gali būti privirintos arba pritvirtinamos varžtais. Aukštis – 440 mm. Skersmuo – 855mm. Corten storis – 3 mm. Šiai kepsninei už papildomą kainą galime pasiūlyti nerūdijančio plieno plokštę maistui kepti.

 

Limeco custom surenkama šašlykinė (2)

Projektuojame ir gaminame kepsnines, laužavietes bei ugniavietes. Jos gaminamos iš 2-6 mm COR-TEN® plieno, todėl tarnaus ne vieną dešimtį metų. Dėl antikorozinių savybių galėsite kepsninę palikti visus metus lauke ir nebijoti, jog tai pakenks.  Kiekvienai kepsninei, šašlykinei ar aukurui galime pasiūlyti nerūdijančio plieno kepimo plokštę. Siūlome išpjaustyti norimą atvaizdą ar užrašą lazeriu – tai gali būti puiki dovana!

REIKIA EKSPERTŲ PATARIMO?