UAB LIMECO – Profesionalų komanda ilgaamžį metalą verčianti meno kūriniais.

 

Pagal Jūsų norus suprojektuosime ir pagaminsime gaminius, kurie padės Jums pagyvinti eksterjerą bei papuošti interjerą. Tiekiame įvairius gaminius iš nerūdijančio ir COR-TEN®  plieno – kepsnines, laužavietes, tvoras, vartus, vartelius, fasado apdailą, vazonus, vejos bortelius, laiptus, turėklus, konstrukcijas, sienų dekorą, namo numerius ir daugybę kitų gaminių! Gaminius pristatome visoje Europoje.

 

 Gamyboje bendradarbiaujame su įmone UAB “Jansvis”, kuri turi 17 metų patirtį  individualių, nestandartinių metalo gaminių gamyboje. Orientuojamės į gaminių kokybę, todėl gaminame tik iš sertifikuoto nerūdijančio bei pamažu tikra revoliucija tampančio COR-TEN®  plieno. Skiriame dėmesį ne tik medžiagoms, bet ir savo meistrams – Jūsų metalinius norus pildys tik patyrę savo amato specialistai.

 

Motininė įmonė

Suprantame, jog sėkmingo verslo paslaptis – laimingas klientas, todėl užtikriname Jums ne tik sklandų ir kokybišką darbą, bet ir malonų bendravimą. Prisitaikome prie Jūsų norų – kuriame tai, kas tinka Jūsų skoniui – individualiai! Tikime, jog bet kokiai problemai yra sprendimo būdas, todėl visuomet rasime kompromisą.